Welkom in de kerk

We willen iedereen in Zwolle laten weten dat je welkom bent in de kerk én laten zien wat de kerk betekent voor Zwolle: Welkom in de kerk! Klik hier voor allerlei informatie over de kerk.

6 weken lang komt er een artikel in de Swollenaer, vanuit elk van de zes wijkkerken. Zo gaan we bijvoorbeeld zwerfafval prikken met de Jeruzalemkerk en eten we mee bij de Oosterkerk. De artikelen zijn te vinden via de volgende links:

– Klik hier voor de uitgave van 24 augustus – campagne start

– Klik hier voor de uitgave van 31 augustus – Zwolle Noord

– Klik hier voor de uitgave van 8 september – Open Kring

– Klik hier voor de uitgave van 15 september – Adventskerk

– Klik hier voor de uitgave van 21 september – Stinskerk

– Klik hier voor de uitgave van 29 september – Jeruzalemkerk

– Klik hier voor de uitgave van 6 oktober – Oosterkerk

– Klik hier voor de uitgave van 13 oktober – Diaconie PGZ

Deze campagne is met de uitgave van 13 oktober afgesloten.

Meer nieuws

Diaconale bibliotheek

Boek: Augustinus over diakens

Het ambt van diaken wordt vaak verbonden met ‘dienstbaar zijn’, bij uitstek aan de armen. Maar wie de vroege kerk bestudeert, ontdekt dat diakens vooral ‘verbinders’ waren, bijvoorbeeld tussen de kerk en de wereld. Een diaken kon voor de armen zorgen maar ook voor de relatie met het hof. Leiderschapen leraar zijn behoorde eveneens tot…

Update project Veilig Koken voor Vrouwen in Bangladesh

De afgelopen maanden is er in de Adventskerk en Oosterkerk geld bijeen gebracht viabankrekening, collectes, paarse bussen en spaardoosjes. In totaal is ontvangen: € 3.321,17. Een fantastisch bedrag, waarvoor hartelijk dank. Tevens heeft Ineke den Braber een sponsorloop voor dit project gedaan. Zaterdag 11 juni werd in Zwolle de halve marathon gelopen. Een geweldig evenement…