Welkom in de kerk

We willen iedereen in Zwolle laten weten dat je welkom bent in de kerk én laten zien wat de kerk betekent voor Zwolle: Welkom in de kerk! Klik hier voor allerlei informatie over de kerk.

6 weken lang komt er een artikel in de Swollenaer, vanuit elk van de zes wijkkerken. Zo gaan we bijvoorbeeld zwerfafval prikken met de Jeruzalemkerk en eten we mee bij de Oosterkerk. De artikelen zijn te vinden via de volgende links:

– Klik hier voor de uitgave van 24 augustus – campagne start

– Klik hier voor de uitgave van 31 augustus – Zwolle Noord

– Klik hier voor de uitgave van 8 september – Open Kring

– Klik hier voor de uitgave van 15 september – Adventskerk

– Klik hier voor de uitgave van 21 september – Stinskerk

– Klik hier voor de uitgave van 29 september – Jeruzalemkerk

– Klik hier voor de uitgave van 6 oktober – Oosterkerk

– Klik hier voor de uitgave van 13 oktober – Diaconie PGZ

Deze campagne is met de uitgave van 13 oktober afgesloten.

Meer nieuws

Update (4) project ‘Nieuwe kansen voor straatmeisjes’

Vaktrainingen Ghanese straatmeisjes weer van start Veel straatmeisjes zijn in de coronaperiode weggetrokken uit de drukke achterstandswijk Agbogbloshie in Accra. In de Ghanese hoofdstad was de lockdown strikter dan elders in het land. Het leven was daar tijdens de lockdown ingewikkeld. Hoe houd je veilig afstand met zoveel mensen die dicht op elkaar slapen, wonen…

Liefde als diaconale kracht

Soms schrik ik van de dingen die ik op maandag of dinsdag in de krant zie staan.In deze tijd opeens steekt opeens het racisme weer zijn kop op rond het EK voetbal.Kennelijk zit er soms iets in de mens….Jezelf beter voelen, meer voelen dan een ander. Je meer voelen dan een ander met een andere…