Vredesweek Zwolle

Algemeen

Van 17-25 september is weer de jaarlijkse vredesweek in Zwolle. Het thema voor 2022 is: Generatie Vrede staat op!

Een week vol actie om vrede meer betekenis te geven! Met op zaterdag 17 september de ‘Walk of Peace’ door de wijk Assendorp. Start is om 13.30 uur in het wijkcentrum De Enk, Enkstraat 67. Voor opgave en informatie, en voor het hele weekprogramma, kijk op de website: www.vredesplatformzwolle.nl

Meer nieuws

Diaconale bibliotheek

Brochure: Zelf zorgen

Uitgeverij: Protestantse diaconie Amsterdam (2007). Amsterdammers over de zorg die zij nodig hebben en verlenen.

Doortocht

Doortocht, met elkaar onderweg, geen luie kerk gevraagd. Bij het thema ‘doortocht’ moet ik denken aan een predikant uit mijn jeugd die een christen vergeleek met een handelsreiziger. Het is een wat ouder woord. Later werd zo iemand een vertegenwoordiger genoemd. Tegenwoordig schijnt die een accountmanager te heten.Een handelsreiziger is onderweg, op doortocht. Op de…