Theologische doordenking: Metamorfosen van religie en het diaconaat

Diaconale bibliotheek

DISK studiereeks nr.44: Een theologische doordenking van diaconaat nav het boek ‘Metamorfosen – over religie en cultuur’ van Erik Borgman.

Meer nieuws

De vogels fluiten weer in Wuhan

13 maart 2020 Henk Stoorvogel De vogels fluiten weer in Wuhan Op het moment van schrijven, vrijdag 13 maart, beheerst het corona-virus de samenleving. Mensen hamsteren toiletpapier, paracetamol en dozen melk. Het vliegverkeer ligt plat. Universiteiten en hogescholen hebben de deuren gesloten. Mensen worden opgeroepen om thuis te werken en bijeenkomsten van meer dan honderd…

Armoede

Brochure: Armoede en recht doen

Uitgeverij: Werkgroep Arme kant van NL/ EVA / Kerk in Actie (2010). Helpen onder protest in de praktijk.

Het licht mag met Pasen schijnen

  Overleven drukt iets uit wat meestal niet positief is. Het geeft aan dat een moeilijke gebeurtenis moet worden doorstaan, moet worden getrotseerd of ondergaan waarna er een nieuw perspectief lonkt. Kortom, dus even volhouden, straks wordt het allemaal beter. Nu zijn er mensen die permanent in de overleefmodus staan. Mensen die permanent verblijven in…