Theologische doordenking: Metamorfosen van religie en het diaconaat

Diaconale bibliotheek

DISK studiereeks nr.44: Een theologische doordenking van diaconaat nav het boek ‘Metamorfosen – over religie en cultuur’ van Erik Borgman.

Meer nieuws

Diaconaal consulent

Nieuwe Blog

De nieuwe blog van de Diaconaal Consulent is gepubliceerd. Zie onder het kopje ‘Blogs‘.

Diaconale bibliotheek

Boek: Investeren als een goed rentmeester!

Dit boek gaat over duurzaam beleggen door kerken. Steeds meer beleggers omarmen de gedachte dat naast een financieel rendement ook de prestaties op het terrein van milieu-, sociale- en goed bestuur-factoren van het bedrijf of het land waarin wordt geïnvesteerd er toe doen. Een inkijkje in de wereld van duurzaam beleggen in het algemeen en…

Algemeen

Cursus Meer doen met minder geld

11e editie van cursus Meer doen met minder geld start in september. De 11e editie van de cursus Meer Doen Met Minder Geld gaat vanaf 17 september gegeven worden in de wijk Dieze in Zwolle in de Bewoners Werkplaats (Radewijnstraat 4). De cursus, die wordt gegeven door de gelijknamige stichting,heet Zwollenaren van harte welkom om…