Boek: Handboek voor de diaconiologie

Diaconale bibliotheek

Auteur: dr. T. Brienen, Uitgeverij: Groen (1999)

Inleiding in de theologie van de ‘bediening van het woord’ in al zijn dimensies

Meer nieuws

Algemeen

Zwols lijsttrekkers debat over armoede en duurzaamheid

Politieke lijsttrekkers in debat over armoede en duurzaamheid Zwolle wil een stad zijn waar armoede wordt uitgebannen en waar duurzaamheid de boventoon voert. Maar hoe staan de verschillende politieke partijen hierin? Daarover organiseert het Diaconaal Platform Zwolle op vrijdagavond 11 maart een debat- en gespreksavond met lijsttrekkers van alle politieke partijen die meedoen aan de…

Hulp nationaal

Zomerpakketactie van Present Zwolle

DEEL DE ZOMER! De zomer is meestal een heerlijke tijd met vakan-ties, leuke uitjes naar de dierentuin of het pretpark (als het weer mag), ijsjes eten en ga zo maar door. Maar wat doe je als gezin als er geen geld is om deze dingen te doen? Stichting Present Zwolle organiseert deze actie voor de…