Brochure: Gebroken waardigheid

Armoede

Uitgeverij: Stichting GSA (1999).

Over schuld, schuldsanering en schuldhulpverlening

Meer nieuws

Dagelijkse blog corona

In deze turbulente tijd schrijven de vijf beroepskrachten van het cluster Adventskerk-Oosterkerk dagelijks een blog. Van maandag tot en met vrijdag bloggen zij om beurten. Ter bemoediging, inspiratie, voor saamhorigheid. Klik hier om ze te lezen.

Armoede

Brochure: Zij wil vooruit

Uitgeverij: Werkgroep Arme kant van NL/ EVA (2009). Over jonge vrouwen met een minimuminkomen

Hulp nationaal

Zwolle deelt warmte

Met ‘Zwolle deelt warmte’ vragen we uw/jouw aandacht voor mensen die door de stijgende energiekosten niet meer in hun dagelijkse levensbehoeften kunnen voorzien. Het is een initiatiefvan de Commissie Gezamenlijke Kerken. We zorgen voor financiële ondersteuning voor de mensen die dit het meeste nodig hebben. Denk bijvoorbeeld aan leefgeld voor een aantal dagen, zodat mensen…