Brochure: Bewerken – bewaren

Armoede

Uitgeverij: Werkgroep Arme kant van NL/ EVA (2014).

Arme kant van Nederland/EVA (1987-2014).

Meer nieuws

Volhouden, maar niet buiten adem raken

Het moment dat dit artikel wordt geschreven is de tijd dat de oorlog in de Oekraïne voortwoekert en de vluchtelingenstroom daar vandaan maar blijft toenemen. Mensen die een goed heenkomen zoeken o.a. naar ons land. Inmiddels wordt veel voor deze mensen gedaan. Spontaan worden woonruimten beschikbaar gesteld, wordt kleding ingezameld of nemen mensen vluchtelingen in…

Algemeen

Uitbreken…

Al heel lang in een onwezenlijke wereld. Zo leven wij. Wat gewoon-menselijk was, is fors doorgekrast. Met Muren, waarvan we nooit een vermoeden hadden. En zo dus nog meer privésamenleving? In een wereld die misschien nog nooit zo om verbinding schreeuwde …Zullen we dan maar weer vol houden: met uit die muren vandaan breken? In…