Brochure: Bewerken – bewaren

Armoede

Uitgeverij: Werkgroep Arme kant van NL/ EVA (2014).

Arme kant van Nederland/EVA (1987-2014).

Meer nieuws

Collecte doelen

Collecte doelen

Mogelijkheden om bij te dragen aan de collecten In de erediensten wordt gecollecteerd voor doelen die via de diverse sites van de afzonderlijke wijken worden bekendgesteld. Het blijft echter mogelijk om gebruik te maken van de mogelijkheid om bij te dragen via het zogenaamde ‘digitaal collecteren’ via de Kerkgeldapp. Zie voor meer informatie www.pknzwolle.nl. Voor…

Update (4) project ‘Nieuwe kansen voor straatmeisjes’

Vaktrainingen Ghanese straatmeisjes weer van start Veel straatmeisjes zijn in de coronaperiode weggetrokken uit de drukke achterstandswijk Agbogbloshie in Accra. In de Ghanese hoofdstad was de lockdown strikter dan elders in het land. Het leven was daar tijdens de lockdown ingewikkeld. Hoe houd je veilig afstand met zoveel mensen die dicht op elkaar slapen, wonen…

Diaconaal consulent

Nieuwe Blog

De nieuwe blog van de Diaconaal Consulent is gepubliceerd. Zie onder het kopje ‘Blogs‘.