Kerstpakket actie Zwolle 2021

Hulp nationaal

Door de corona pandemie gaat KerstZwolle dit jaar toch anders dan we van te voren bedacht hadden. Helaas zonder
inzamelaars in de supermarkt, vervoerders en sorteerders.

Voor meer informatie klik hier.

Om alle 2800 pakketten te vullen hebben we 50.000 euro nodig om zelf de boodschappen te kunnen kopen bij de Jumbo en de Sligro. Helpt u mee? Dit kan door digitaal boodschappen te doneren op onze website www.kerstzwolle.nl of via de QR-code hiernaast:
Of door ‘gewoon’ geld over te maken op NL71 ABNA 0829 2325 91.

Alvast hartelijk dank!

Meer nieuws

Diaconale bibliotheek

Boek: Verkondig het Koninkrijk

De visie op christelijk werk onder armen in de Derde Wereld is de laatste decennia sterk veranderd. Met dit boek wil de auteur, directeur van de evangelische hulpverleningsorganisatie Tearfund Nederland, het nieuwe denken vanuit een evangelische visie onder de aandacht van betrokken christenen in Nederland brengen. Kern van het betoog is de overstap van het…