Kerstpakket actie Zwolle 2021

Hulp nationaal

Door de corona pandemie gaat KerstZwolle dit jaar toch anders dan we van te voren bedacht hadden. Helaas zonder
inzamelaars in de supermarkt, vervoerders en sorteerders.

Voor meer informatie klik hier.

Om alle 2800 pakketten te vullen hebben we 50.000 euro nodig om zelf de boodschappen te kunnen kopen bij de Jumbo en de Sligro. Helpt u mee? Dit kan door digitaal boodschappen te doneren op onze website www.kerstzwolle.nl of via de QR-code hiernaast:
Of door ‘gewoon’ geld over te maken op NL71 ABNA 0829 2325 91.

Alvast hartelijk dank!

Meer nieuws

„Gezegend nieuwjaar” of „Tot zegen zijn in het nieuwe jaar”?

Op nieuwjaarsmorgen is het gebruik vaak om in de kerkdienst een schriftstuk over de zegen te lezen. Vrijwel altijd de Hogepriesterlijke zegen uit Numeri 6: „De Here zegene u en behoede u“. Ik voel mij ook aangesproken door een ander verhaal. Het verhaal over de zegen aan Abram. In Genesis 12: 2 staat: „(Ik zal)…

Doortocht

Doortocht, met elkaar onderweg, geen luie kerk gevraagd. Bij het thema ‘doortocht’ moet ik denken aan een predikant uit mijn jeugd die een christen vergeleek met een handelsreiziger. Het is een wat ouder woord. Later werd zo iemand een vertegenwoordiger genoemd. Tegenwoordig schijnt die een accountmanager te heten.Een handelsreiziger is onderweg, op doortocht. Op de…

Armoede

Brochure: Gebroken waardigheid

Uitgeverij: Stichting GSA (1999). Over schuld, schuldsanering en schuldhulpverlening