Kerstpakket actie Zwolle 2021

Hulp nationaal

Door de corona pandemie gaat KerstZwolle dit jaar toch anders dan we van te voren bedacht hadden. Helaas zonder
inzamelaars in de supermarkt, vervoerders en sorteerders.

Voor meer informatie klik hier.

Om alle 2800 pakketten te vullen hebben we 50.000 euro nodig om zelf de boodschappen te kunnen kopen bij de Jumbo en de Sligro. Helpt u mee? Dit kan door digitaal boodschappen te doneren op onze website www.kerstzwolle.nl of via de QR-code hiernaast:
Of door ‘gewoon’ geld over te maken op NL71 ABNA 0829 2325 91.

Alvast hartelijk dank!

Meer nieuws

DPZ

Terugkoppeling DPZ actie Voedselbank

Mededeling na actie Diaconaal Platform Zwolle voor de Voedselbank. Begin april is door het Diaconaal Platform de actie ‘Aankoop voedsel’ voor de Voedselbank gestart. Er is toen bewust gekozen voor een financiële actie en niet specifiek voor een inzameling van goederen. Met een financiële actie was er geen fysiek contact nodig (dus veiliger), goederen hoefden…

Armoede

Boek: Zorg voor de kost

Armenzorg, arbeid en onderlinge hulp in Zwolle 1650-1700 Aan de hand van de geschiedenis van enkele arme gezinnen in Zwolle wordt een gedetailleerd beeld gegeven van het dagelijkse leven van deze bevolkingsgroep die doorgaans geen hoofdrol speelt in de studies over de 17de eeuw. Ruim aandacht wordt besteed aan het werk van de mannen, vrouwen…

Armoede

Brochure: Helpen onder protest.

Auteur: Evelyn Schwarz. Uitgeverij: Werkgroep Arme Kant van nederland/EVA en Kerk in Actie (2004). Armoede is terug van nooit weggeweest, wie betrokken is bij het werk van een diaconie of parochiële caritas instelling weet dit. De laatste jaren neemt het aantal mensen die bij de kerken om (financiële) hulp vragen schrikbarend toe, vaak ook omdat…