Digitale voorbereiding Vredesweek Zwolle

Algemeen

Digitale voorbereiding Vredesweek Zwolle op 8 april

Dit jaar is de vredesweek van 18-26 september. Het thema is ‘Inclusiviteit. Wat doe jij in Vredesnaam? Als voorbereiding van de Vredesweek nodigt het Vredesplatform Zwolle iedereen die zich betrokken voelt uit om op donderdag 8 april 2021 om 20.00 uur digitaal mee te denken over activiteiten in de Vredesweek in Zwolle.

Het Vredesplatform Zwolle organiseert zelf weer een Walk of Peace. Deze zal plaatsvinden in de wijk Dieze. Hiervoor zijn in 2020 al veel contacten gelegd in de wijk. Organisaties, groepen en kerken kunnen ook activiteiten organiseren zoals een lezing, discussie, film, samen creatief bezig, of een wake houden. Het doel van deze activiteiten is om onder de Zwolse inwoners het denken over vrede te bevorderen en om nieuwe verbindingen te maken tussen de bewoners onderling. Het Vredesplatform Zwolle brengt alles bij elkaar en zorgt voor een flyer met daarin een overzicht van alle activiteiten. Je kunt je opgeven voor 8 april via: vredesplatformzwolle@gmail.com. Na aanmelding krijg je een link voor de bijeenkomst. We hopen belangstellenden op 8 april om 20.00 uur online te begroeten. Zie ook: www.vredesplatformzwolle.nl. Vredesplatform Zwolle.

Meer nieuws

Hulp internationaal

GROTE INZAMELACTIE IN ZWOLLE VOOR OEKRAÏNE

Dringend behoefte aan goederen voor de Oekraïne! Helpt u ook mee? Ook in Zwolle wordt er van alles georganiseerd om de mensen in de Oekraïne te helpen. Om deze hulp zo efficiënt mogelijk te laten verlopen, hebben een aantal mensen en organisaties de handen in één geslagen. Wat oorspronkelijk het initiatief was van Zwollenaar Marijke…

Diaconale bibliotheek

Boek: Handboek voor de diaconiologie

Auteur: dr. T. Brienen, Uitgeverij: Groen (1999) Inleiding in de theologie van de ‘bediening van het woord’ in al zijn dimensies

‘We helpen mensen over drempel die ze zelf niet kunnen nemen’

Uit ‘de Swollenaer’ van 18 februari 2020 (door Erik-Jan Berends) ASSENDORP – “Zeg vooral niet dat armoede jou niet overkomt”, benadrukt Wim van Ree, diaconaal consulent van de Protestantse Gemeente, meteen. “Het verlies van werk, gezondheid en scheiding zijn daarvoor belangrijke factoren. Over één van deze problemen komen mensen vaak wel heen, maar bij een…