Brochure: Diaconie in beweging

Diaconale bibliotheek

Uitgeverij: Protestantse diaconie Amsterdam (2007)

Over delende mensen, bewegend geld en levende gebouwen in 7×7 jaar Amsterdams diaconaat.

Meer nieuws

Armoede

Brochure: Arm en schuldig?

Uitgeverij:0 Meinema (1984). De gemeente en de nieuwe vragen rond arm en rijk

Diaconale overwegingen bij Goede Vrijdag en Pasen.

Lezen: Lucas 7: 11-17 en Johannes 19: 25-27. In het eerste Bijbelgedeelte lezen over de geschiedenis van de jongeling van Naïn. Jezus is met zijn leerlingen en een grote menigte onderweg naar Naïn. Als ze de stad naderen komt deze stoet een stoet tegen van rouwende en verdrietige mensen. Een weduwe moest haar overleden zoon…

Hulp nationaal

Kerstpakket actie Zwolle 2021

Door de corona pandemie gaat KerstZwolle dit jaar toch anders dan we van te voren bedacht hadden. Helaas zonderinzamelaars in de supermarkt, vervoerders en sorteerders. Voor meer informatie klik hier. Om alle 2800 pakketten te vullen hebben we 50.000 euro nodig om zelf de boodschappen te kunnen kopen bij de Jumbo en de Sligro. Helpt…