Afsluiting project Straatmeisjes in Ghana

Op zondag 20 februari zal het ZWO project ‘Nieuwe kansen voor straatmeisjes in Ghana’ tijdens een gezamenlijke dienst in de Adventskerk en onder leiding van Nelleke Eygenraam afgesloten worden. Het thema van de dienst is ‘Kansen’. De Oosterkerk en de Adventskerk hebben samen ongeveer €10.000 bijgedragen aan het opleidingscentrum Life-line in Accra, de hoofdstad van Ghana. In dit centrum krijgen
de straatmeisjes, naast voedsel en onderdak, ook een beroepsopleiding van 10 maanden aangeboden en
worden hen de vaardigheden aangeleerd om zelf een bedrijfje op te kunnen zetten, zodat ze een toekomst op kunnen bouwen.

Dit project is met hart en ziel gedragen door beide gemeentes. De ZWO dankt u voor uw inzet, uw vrijgevigheid, uw meeleven en uw gebeden. Laten we er een mooie dienst van maken.

Meer nieuws

Armoede

Brochure: Arm en schuldig?

Uitgeverij:0 Meinema (1984). De gemeente en de nieuwe vragen rond arm en rijk

Armoede

Boek: Zorg voor de kost

Armenzorg, arbeid en onderlinge hulp in Zwolle 1650-1700 Aan de hand van de geschiedenis van enkele arme gezinnen in Zwolle wordt een gedetailleerd beeld gegeven van het dagelijkse leven van deze bevolkingsgroep die doorgaans geen hoofdrol speelt in de studies over de 17de eeuw. Ruim aandacht wordt besteed aan het werk van de mannen, vrouwen…

Seizoensprogramma Vorming en Toerusting 2019 – 2020

De Raad V&T van de Adventskerkgemeente heeft weer een uitgebreid en divers programma kunnen opstellen. Het seizoensoverzicht vindt u op de website (klik hier). Graag wijzen we u op enkele bijzonderheden: het hele aanbod is ontstaan in samenspraak met de Oosterkerk en met de reeds bestaande contacten met de rooms-katholieke parochie. De in het programma genoemde…