Vrijwilligers gezocht voor Stichting Judaica Zwolle

Algemeen

In 1987 is de Stichting Judaica Zwolle opgericht met als doelstelling het verspreiden van kennis over de joodse godsdienst, geschiedenis, taal en cultuur. Nu de beperkende maatregelen langzaam maar zeker worden opgeheven, wordt aan een “doorstart” gewerkt om de werkzaamheden weer nieuw leven in te blazen. Daarvoor zijn
veel nieuwe vrijwilligers nodig. De stichting verricht haar activiteiten in de fraaie synagoge van Zwolle.
Kijk op www.judaica-zwolle.nl om een idee te krijgen van alle activiteiten. Via het mailadres secretariaat@judaica-zwolle.nl kan je je melden bij Wim Nevel. Het zou leuk zijn als je in je mail iets over jezelf wilt vertellen. Dan neemt Wim contact met je op om vragen te beantwoorden, meer informatie te geven en/of je bij de stichting te introduceren.