Stichting Present Zwolle

Algemeen

De zomervakantie is langzamerhand voorbij en het nieuwe seizoen begint weer, misschien maak je plannen wat te doen in het nieuwe seizoen. We maken allemaal mee dat de prijzen stijgen en horen dat voor veel mensen de eindjes steeds slechter aan elkaar te knopen zijn, dat is in Zwolle niet anders. Denk eens aan van betekenis zijn via Present! We krijgen veel hulpvragen van mensen in schrijnende situaties, zoals een moeder met 3 kinderen in de schulden die na veel meegemaakt te hebben haar leven weer op de rit probeert te krijgen. Zij zou via een Buurten met Boodschappen erg geholpen zijn. Of een mevrouw die beginnend dementerend is, geen netwerk heeft, maar die gaat verhuizen naar een woning die uitgeleefd blijkt te zijn en die dringen moet worden opgeknapt. Of schuif aan bij www.kletsenkoekzwolle.nl waar je Nieuwe Zwollenaren ontmoet.
Wij helpen jou Present te zijn, van harte welkom!
www.presentzwolle.nl.