Week van Gebed voor de eenheid

Algemeen

De Week van Gebed is van zondag 16 januari tot en met zondag 23 januari 2022. Het materiaal t.b.v. deze
week is dit jaar voorbereid door christenen uit het Midden-Oosten. Als kleine, kwetsbare gemeenschap
leven zij in en regio waar spanningen en gewelddadige conflicten aan de orde van de dag zijn en waar eenheid
vaak ver te zoeken is. Meer dan ooit heeft het MiddenOosten een hemels licht nodig om de volken daar te
leiden.
In deze week bidden we voor de eenheid onder christenen, en voor licht voor de mensheid. Opdat de
Geest onze harten verandert en wij schijnen als licht in het duister.

Klik hier voor meer informatie.

Meer nieuws

Hulp internationaal

Polen, stop de vervolging van Ela, Joanna en Anna

Petitie actie Amnesty International. De Poolse activisten Elzbieta, Joanna en Anna verspreidden posters van de maagd Maria met een aureool in de kleuren van de lhbti-vlag. Zij werden vrijgesproken van het beledigen van religieuze gevoelens, maar de aanklager ging daartegen in beroep. De vrouwen kunnen nu 2 jaar cel krijgen, hoewel ze geen enkel misdrijf…

Armoede

Boek: Armen zullen nooit in het land ontbreken

Auteur: Herman Noordegraaf – 1987. Uitgeverij: Boekencentrum. Ondertitel: Aansporingen tot verzet tegen armoede. Bijbelstudies waarin de sociale boodschap van de bijbel wordt geconfronteerd met de maatschappelijke werkelijkheid.

Update project Veilig Koken voor Vrouwen in Bangladesh

De afgelopen maanden is er in de Adventskerk en Oosterkerk geld bijeen gebracht viabankrekening, collectes, paarse bussen en spaardoosjes. In totaal is ontvangen: € 3.321,17. Een fantastisch bedrag, waarvoor hartelijk dank. Tevens heeft Ineke den Braber een sponsorloop voor dit project gedaan. Zaterdag 11 juni werd in Zwolle de halve marathon gelopen. Een geweldig evenement…