Week van Gebed voor de eenheid

Algemeen

De Week van Gebed is van zondag 16 januari tot en met zondag 23 januari 2022. Het materiaal t.b.v. deze
week is dit jaar voorbereid door christenen uit het Midden-Oosten. Als kleine, kwetsbare gemeenschap
leven zij in en regio waar spanningen en gewelddadige conflicten aan de orde van de dag zijn en waar eenheid
vaak ver te zoeken is. Meer dan ooit heeft het MiddenOosten een hemels licht nodig om de volken daar te
leiden.
In deze week bidden we voor de eenheid onder christenen, en voor licht voor de mensheid. Opdat de
Geest onze harten verandert en wij schijnen als licht in het duister.

Klik hier voor meer informatie.

Meer nieuws

Hulp internationaal

Kansen voor jongeren in achterstandswijk in Beiroet

De Open Kring gemeente wil dit project steunen door middel van een actie tijdens de vastentijd. Deactie behelst de verkoop van duurzame (Heuvel) eieren. U kunt vanaf zondag 6 maart via de mail van de diaconie (diaconie@openkring.nl) of in de kerk eieren bestellen (doos á 10 stuks) of inschrijven. De prijs is € 2,20 per…

Allemaal aan tafel?!

Het jaarthema van de Protestantse Kerk voor het seizoen 2022-2023 is ‘Aan tafel!’. Een jaar lang kunnen gemeenten aan de slag gaan met het begrip maaltijd. Dat kan spiritueel en concreet. Van bezinning op het Heilig Avondmaal,  het organiseren van gemeentemaaltijden tot de inzet voor organisaties als het Eetcafé en de Voedselbank. Hierbij komen veel…

Algemeen

Vredesweek Zwolle

De Vredesweek is van 18 t/m 26 september. Het thema van dit jaar luidt: Wat doe jij in vredesnaam – inclusief samenleven. Deze begint op zaterdag 18 september met de ‘Walk of Peace’ 2021 in Zwolle, in de stadswijk Dieze. Meer informatie: www.vredesplatformzwolle.nl. We komen om 13.30 uur samen bij Openbare Basisschool De Springplank, Beukenstraat…