Week van Gebed voor de eenheid

Algemeen

De Week van Gebed is van zondag 16 januari tot en met zondag 23 januari 2022. Het materiaal t.b.v. deze
week is dit jaar voorbereid door christenen uit het Midden-Oosten. Als kleine, kwetsbare gemeenschap
leven zij in en regio waar spanningen en gewelddadige conflicten aan de orde van de dag zijn en waar eenheid
vaak ver te zoeken is. Meer dan ooit heeft het MiddenOosten een hemels licht nodig om de volken daar te
leiden.
In deze week bidden we voor de eenheid onder christenen, en voor licht voor de mensheid. Opdat de
Geest onze harten verandert en wij schijnen als licht in het duister.

Klik hier voor meer informatie.

Meer nieuws

Hulp nationaal

Kerstpakketten actie 2020

Kerstpakkettenactie Zwolle 2020 gaat digitaal! Ruim 2.700 huishoudens in Zwolle hopen ook dit jaar weer een kerstpakket te ontvangen via de Stichting KerstZwolle. Helaas is het door alle coroma-maatregelen niet mogelijk om te gaan inzamelen in de verschillende winkels. Worden we daardoor tegenhouden? Nee, natuurlijk niet! We laten onze mede Zwollenaren niet in de kou…

Algemeen

Vakantie voor iedereen!

Er even helemaal tussenuit. Stichting Weekje Weg biedt gezinnen in de zomervakantie een compleet verzorgde week in een groepshuis of een individuele vakantie in bijvoorbeeld stacaravans of blokhutten op recreatieterreinen in Nederland. Midden in de natuur. Heb je kinderen in de leeftijd van 0 tot met 12 jaar? Een minimuminkomen en ben je al een…

Hulp internationaal

Amnesty actie “Write for Rights”

Zoals elk jaar is het ook nu op 10 december, De Dag van de Rechten van de Mens! Op die dag kunt u van 10 tot 18 uur in het Cultuurhuis Stadshagen en in de Stadkamer in het centrum brieven schrijven en/of kaarten versturen voor de wereldwijde actie “Write for Rights”.Op 6 december worden er…