Gezocht: truien en jassen voor mannen

Hulp nationaal

Vanaf 15 september zijn er 170 statushouders uit Ter Apel voorlopig gevestigd in de IJsselhallen in Zwolle.

Er is op dit moment dringend behoefte aan warme en schone truien en jassen voor mannen. Deze kunnen worden afgegeven bij de hoofdingang van de noodopvang IJsselhallen.

Graag daarvoor via de app eerst contact opnemen van Dominique van der Knaap van Present Zwolle (06 – 1919 1816) met wat je wilt brengen.

Dank voor ieders medewerking.

Meer nieuws

Afsluiting project Straatmeisjes in Ghana

Op zondag 20 februari zal het ZWO project ‘Nieuwe kansen voor straatmeisjes in Ghana’ tijdens een gezamenlijke dienst in de Adventskerk en onder leiding van Nelleke Eygenraam afgesloten worden. Het thema van de dienst is ‘Kansen’. De Oosterkerk en de Adventskerk hebben samen ongeveer €10.000 bijgedragen aan het opleidingscentrum Life-line in Accra, de hoofdstad van…

Jezus incognito voor en door ons

Het thema van de laatste uitgave van dit jaar van Gaandeweg (Verborgene die bij ons zijt) is de tekst van een lied dat in de loop naar Pasen vaak wordt gezongen. Vallen Kerst en Pasen dan op één dag? Een lastige, maar ook een spannende en uitdagende zoektocht. Iemand die zich heeft verborgen, wil bewust…

Armoede

Brochure: Bewerken – bewaren

Uitgeverij: Werkgroep Arme kant van NL/ EVA (2014). Arme kant van Nederland/EVA (1987-2014).