Gezocht: truien en jassen voor mannen

Hulp nationaal

Vanaf 15 september zijn er 170 statushouders uit Ter Apel voorlopig gevestigd in de IJsselhallen in Zwolle.

Er is op dit moment dringend behoefte aan warme en schone truien en jassen voor mannen. Deze kunnen worden afgegeven bij de hoofdingang van de noodopvang IJsselhallen.

Graag daarvoor via de app eerst contact opnemen van Dominique van der Knaap van Present Zwolle (06 – 1919 1816) met wat je wilt brengen.

Dank voor ieders medewerking.

Meer nieuws

Armoede

Boek: Zorg voor de kost

Armenzorg, arbeid en onderlinge hulp in Zwolle 1650-1700 Aan de hand van de geschiedenis van enkele arme gezinnen in Zwolle wordt een gedetailleerd beeld gegeven van het dagelijkse leven van deze bevolkingsgroep die doorgaans geen hoofdrol speelt in de studies over de 17de eeuw. Ruim aandacht wordt besteed aan het werk van de mannen, vrouwen…

Diaconale bibliotheek

Brochure: De inzameling der gaven

Uitgeverij: Generale Diakonale Raad van de Nederlandse Hervormde Kerk (1993)

Diaconaal consulent

Boekje ‘Diaconie, hart van kerk en stad’

Op vrijdag 3 februari 2023 is in de Jeruzalemkerk het Jubileumsymposium ter gelegenheid van het 40-jarig dienstverband van Wim van Ree bij de Protestantse Gemeente te Zwolle gehouden. Het boekje wat daarbij is uitgegeven kunt u hier bekijken.