Gezocht: truien en jassen voor mannen

Hulp nationaal

Vanaf 15 september zijn er 170 statushouders uit Ter Apel voorlopig gevestigd in de IJsselhallen in Zwolle.

Er is op dit moment dringend behoefte aan warme en schone truien en jassen voor mannen. Deze kunnen worden afgegeven bij de hoofdingang van de noodopvang IJsselhallen.

Graag daarvoor via de app eerst contact opnemen van Dominique van der Knaap van Present Zwolle (06 – 1919 1816) met wat je wilt brengen.

Dank voor ieders medewerking.

Meer nieuws

Update (3) project ‘Nieuwe kansen Straatmeisjes in Ghana’

De giften blijven voor bovengenoemd  project binnenkomen. De teller staat intussen al op ruim € 6700, waarvoor heel hartelijk dank!  Met uw gift krijgen vele meisjes een nieuwe kans. Zie  Nieuwe kansen voor straatmeisjes | Kerk in Actie (protestantsekerk.nl)   Uw gift blijft welkom op  Diaconie Adventskerk NL 30 RABO 0113 9026 38 ovv Straatmeisjes Ghana

Diaconaal consulent

Info Commissie Gezamenlijke Kerken Zwolle

De commissie gezamenlijke kerken is een samenwerkingsverband van de Diaconie Christelijk Gereformeerde Kerk Zwolle, Diaconie Protestantse Gemeente Berkum (de Hoofdhof), Diaconie Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt Zwolle-Centrum, Zwolle-Zuid en Berkum, Diaconie Protestantse Gemeente Zwolle en de Parochiële Caritas Instelling Zwolle e.o. (RK). Elke diaconie heeft een afvaardiging in de commissie die zonder last of ruggespraak een beslissing…