Boek: Armen zullen nooit in het land ontbreken

Armoede

Auteur: Herman Noordegraaf – 1987. Uitgeverij: Boekencentrum.

Ondertitel: Aansporingen tot verzet tegen armoede.

Bijbelstudies waarin de sociale boodschap van de bijbel wordt geconfronteerd met de maatschappelijke werkelijkheid.

Meer nieuws

Hulp internationaal

Kansen voor jongeren in achterstandswijk in Beiroet

De Open Kring gemeente wil dit project steunen door middel van een actie tijdens de vastentijd. Deactie behelst de verkoop van duurzame (Heuvel) eieren. U kunt vanaf zondag 6 maart via de mail van de diaconie (diaconie@openkring.nl) of in de kerk eieren bestellen (doos á 10 stuks) of inschrijven. De prijs is € 2,20 per…

Diaconale bibliotheek

Boek: Arm en rijk

In de internationale bestseller Arm & Rijk geeft Landes op heldere wijze antwoord op de fundamentele vraag naar het waarom van de grote verschillen tussen arm en rijk in de wereld.David Landes verdedigt met verve de stelling dat de rijke landen relatief open samenlevingen waren, voortdurend gericht op uitbreiding van kennis. Reeds aan het einde…