Update project Veilig Koken voor Vrouwen in Bangladesh

De afgelopen maanden is er in de Adventskerk en Oosterkerk geld bijeen gebracht via
bankrekening, collectes, paarse bussen en spaardoosjes. In totaal is ontvangen: € 3.321,17. Een fantastisch bedrag, waarvoor hartelijk dank.

Tevens heeft Ineke den Braber een sponsorloop voor dit project gedaan. Zaterdag 11 juni werd in Zwolle de halve marathon gelopen. Een geweldig evenement waar we enorm van hebben genoten. Gemeentelid Ineke den Braber heeft daar een tijd neergezet van 2.12.59. Haar streeftijd was 2.17 (een halve minuut sneller dan de vorige keer) en dat betekent dat ze dus 4 minuten (8 x 0,5 minuut) sneller heeft gelopen. Een topprestatie.
De ZWO commissies van de Advents-Oosterkerk zijn dubbel blij omdat veel gemeenteleden van beide kerken Ineke gesponsord hebben ten gunste van het ZWO project, veilig koken in Bangladesh. De totale opbrengst wordt geschat op een fors bedrag van 300 à 400 euro.

Uiteraard kunt u een bijdrage blijven storten op bankrekening NL87RABO 0373 739 974 t.n.v. Diaconie van de Prot. Gemeente Zwolle ZWO Commissie Oosterkerk ovv Koken in Bangladesh

ZWO-commissie Adventskerk/Oosterkerk

Meer nieuws

De vogels fluiten weer in Wuhan

13 maart 2020 Henk Stoorvogel De vogels fluiten weer in Wuhan Op het moment van schrijven, vrijdag 13 maart, beheerst het corona-virus de samenleving. Mensen hamsteren toiletpapier, paracetamol en dozen melk. Het vliegverkeer ligt plat. Universiteiten en hogescholen hebben de deuren gesloten. Mensen worden opgeroepen om thuis te werken en bijeenkomsten van meer dan honderd…

Update (4) project ‘Nieuwe kansen voor straatmeisjes’

Vaktrainingen Ghanese straatmeisjes weer van start Veel straatmeisjes zijn in de coronaperiode weggetrokken uit de drukke achterstandswijk Agbogbloshie in Accra. In de Ghanese hoofdstad was de lockdown strikter dan elders in het land. Het leven was daar tijdens de lockdown ingewikkeld. Hoe houd je veilig afstand met zoveel mensen die dicht op elkaar slapen, wonen…

Update (2) project ‘Nieuwe kansen voor straatmeisjes’

Hulp voor straatmeisjes in GhanaGraag vertellen we u wat meer over het werk voor straatmeisjes in Ghana, dat onze kerken op dit moment steunen via Kerk in Actie. De meisjes leren eerst welke vakopleidingen ze in het Lifeline centrum kunnen volgen en wat de regels zijn. Ze leren wat goede voeding is en krijgen informatie…