Kerstpakketten actie 2020

Hulp nationaal

Kerstpakkettenactie Zwolle 2020 gaat digitaal!

Ruim 2.700 huishoudens in Zwolle hopen ook dit jaar weer een kerstpakket te ontvangen via de Stichting KerstZwolle. Helaas is het door alle coroma-maatregelen niet mogelijk om te gaan inzamelen in de verschillende winkels. Worden we daardoor tegenhouden? Nee, natuurlijk niet! We laten onze mede Zwollenaren niet in de kou staan deze kerst. Juist in deze tijd, waar eenzaamheid en armoede op de loer liggen, gaan we de uitdaging aan om ook deze kerst de minima van Zwolle te verrassen met een goed gevuld pakket. Dit jaar kopen wij zelf de producten voor de pakketten in. Vervolgens worden de pakketten ingepakt, geheel volgens de regels van het RIVM en de Rijksoverheid. Om al die producten te kunnen kopen is er geld nodig, veel geld.

Wat kan je geven?

1. Geef gul via de webshop of andere makkelijke methodes op onze vernieuwde website www.kerstzwolle.nl.

2. Organiseer samen met je familie, vrienden, voetbalteam of kerk een inzamelingsactie en doneer het geld via de website. Deel dit op Social Media en inspireer andere Zwollenaren.

3. Kopieer deze tikkie-link in je Whatsapp en deel het massaal met je contacten en vraag hen om ‘door te tikken’ https://tikkie.me/pay/KerstZwolle/6jnoWqXGoRUtBJrQ8crVsL

4. Doneer een compleet kerstpakket via de webshop. Hoe gaaf is het om de uitdaging aan te gaan om met je groep zoveel mogelijk kerstpakketten te doneren?!

De kerstpakkettenactie is al jaren echt een actie van de Zwolse samenleving. We hopen dat ook dit jaar de Zwollenaren bereid zijn samen een succes van deze editie te maken. Samen geven we 2750 kerstpakketten!.

Ga naar onze site en geef! Dankjewel alvast.
Team KerstZwolle

Meer nieuws

„Gezegend nieuwjaar” of „Tot zegen zijn in het nieuwe jaar”?

Op nieuwjaarsmorgen is het gebruik vaak om in de kerkdienst een schriftstuk over de zegen te lezen. Vrijwel altijd de Hogepriesterlijke zegen uit Numeri 6: „De Here zegene u en behoede u“. Ik voel mij ook aangesproken door een ander verhaal. Het verhaal over de zegen aan Abram. In Genesis 12: 2 staat: „(Ik zal)…

Hulp nationaal

Kerstpakket actie Zwolle 2021

Door de corona pandemie gaat KerstZwolle dit jaar toch anders dan we van te voren bedacht hadden. Helaas zonderinzamelaars in de supermarkt, vervoerders en sorteerders. Voor meer informatie klik hier. Om alle 2800 pakketten te vullen hebben we 50.000 euro nodig om zelf de boodschappen te kunnen kopen bij de Jumbo en de Sligro. Helpt…

DPZ

Handreiking ‘Eenzaamheid en kerk’

Op maandag 24 februari jl. is tijdens het Diaconaal Beraad van het Diaconaal Platform Zwolle de handreiking ‘Eenzaamheid en kerk’ gepresenteerd. De handreiking is een weerslag van een seizoen bezinning van het Diaconaal Platform over dit onderwerp. Deze handreiking is voor ieder die te maken heeft met het onderwerp of erin is geïnteresseerd, beschikbaar. De…