Brochure: Dossier armoede in Nederland

Armoede

Auteur: Marije van Dodeweerd. Uitgeverij: Werkgroep Arme kant van NL/ EVA (2004).

Feiten en ervaringen.

Meer nieuws

Algemeen

Vredesweek Zwolle

Van 17-25 september is weer de jaarlijkse vredesweek in Zwolle. Het thema voor 2022 is: Generatie Vrede staat op! Een week vol actie om vrede meer betekenis te geven! Met op zaterdag 17 september de ‘Walk of Peace’ door de wijk Assendorp. Start is om 13.30 uur in het wijkcentrum De Enk, Enkstraat 67. Voor…

DPZ

Handreiking ‘Eenzaamheid en kerk’

Op maandag 24 februari jl. is tijdens het Diaconaal Beraad van het Diaconaal Platform Zwolle de handreiking ‘Eenzaamheid en kerk’ gepresenteerd. De handreiking is een weerslag van een seizoen bezinning van het Diaconaal Platform over dit onderwerp. Deze handreiking is voor ieder die te maken heeft met het onderwerp of erin is geïnteresseerd, beschikbaar. De…

Armoede

Brochure: Arm en schuldig?

Uitgeverij:0 Meinema (1984). De gemeente en de nieuwe vragen rond arm en rijk