Boek: Nee heb je, ja kun je niet krijgen

Diaconale bibliotheek

Uitgave van ASKV/ Steunpunt Vluchtelingen (2003).

De achterkant van het Nederlandse asielbeleid

Meer nieuws

Informatief

Interview hoogleraar Thijs Tromp

Sinds het najaar 2020 bekleedt Thijs Tromp de bijzondere leerstoel Diaconaat aan de Protestantse Theologische Universiteit (PThU) van Amsterdam. In dit bericht wordt naast een kennismaking met Thijs Tromp en zijn nieuwe functie, de actuele ontwikkelingen in het diaconaat geschetst. Wie bij wil blijven in het diaconaat is het lezen van dit interview een must….

Armoede

Brochure: Arm en schuldig?

Uitgeverij:0 Meinema (1984). De gemeente en de nieuwe vragen rond arm en rijk

Algemeen

Zomerpakkettenactie Stichting Present

De zomer is een heerlijke tijd met vakanties, leuke uitjes, ijsjes eten, van de glijbaan in het zwembad enga zo maar door. Maar wat doe je als gezin als er geen geld is om deze dingen te doen?Stichting Present Zwolle organiseert de zomerpakkettenactie om de zomer voor een aantal vandeze gezinnen een beetje zonniger te…