Boek: Een kwestie van smaak

Daklozen

Beelden en teksten van daklozen.

Meer nieuws

Hulp nationaal

Handige informatie voor Oekraïense vluchtelingen en hun gastgezinnen

Is er een speciale hulplijn voor vluchtelingen? Het Rode Kruis is een WhatsApp-hulplijn gestart voor mensen die vanuit Oekraïne naar Nederland vluchten. De hulplijn is bereikbaar voor praktische vragen. U kunt uw vraag in het Oekraïens, Russisch, Engels en Nederlands inspreken. Een vrijwilliger neemt dan zo snel mogelijk contact met u op in de gewenste taal. …

Armoede

Brochure: Dossier armoede in Nederland

Auteur: Marije van Dodeweerd. Uitgeverij: Werkgroep Arme kant van NL/ EVA (2004). Feiten en ervaringen.

Hulp internationaal

SOS Moria – onderteken de petitie

Petitie ter bescherming van de vluchtelingen Europese artsen roepen op om de vluchtelingen op de Griekse eilanden in veiligheid te brengen. Want als corona daar uitbreekt, wordt dat een ramp die niet meer te stoppen is.  U kunt hier de petitie ondertekenen.