Zomerpakketactie van Present Zwolle

Hulp nationaal

DEEL DE ZOMER!

De zomer is meestal een heerlijke tijd met vakan-ties, leuke uitjes naar de dierentuin of het pretpark (als het weer mag), ijsjes eten en ga zo maar door. Maar wat doe je als gezin als er geen geld is om deze dingen te doen? Stichting Present Zwolle organiseert deze actie voor de achtste keer op rij om de zomer voor een aantal van deze gezinnen een beetje zonniger te maken.  

Het pakket wordt samengesteld door mensen uit diverse kerken in/rond Zwolle en door mensen die zich aanmelden. De inhoud? Denk dan aan bonnen voor ijsjes, zomerspeelgoed, leuke tijdschriften, een bioscoopbon etc. Per pakket wordt gekeken naar wat wenselijk en mogelijk is voor de samenstellers en ontvangers: alles gaat in goede afstemming zodat het ook echt een pakket op maat wordt. Aanmelden kan tot en met 25 mei via de website van Present Zwolle. Er is tot 11 juli de tijd om het pakket langs te brengen. 

Info & aanmelden: www.presentzwolle.nl/zomerpakketten